Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Taylor Swift x Stella McCartney

Taylor Swift yeni albümü 'Lover'ı Stella McCartney ile ortak hazırladığı koleksiyonuyla kutluyor!

Taylor Swift x Stella McCartney Taylor Swift x Stella McCartney  Pinterest

 

 

Taylor Swift ve Stella McCartney rüya gibi bir koleksiyon için bir araya geldi. Grammy ödüllü yıldız, yakın arkadaşı Stella McCartney ile yeni albümü Lover'ın temasını yansıtan bir koleksiyona imza attı. 
Swift konserleri dolayısıyla Londra'dayken, tasarımcıyla arkadaşlığını ilerletmiş ve hatta Stella McCartney yeni albümü ilk dinleyen beş kişiden birisiymiş. Stella McCartney şarkılardan birisinde adının geçitğini duyunca oldukça şaşırmış ve sevinmiş. 
İş birliği yapma fikri de böylece kendiliğinden ortaya çıkmış. 

Koleksiyonda Neler Var? 
Koleksiyonda tişört ağırlıkta olmak üzere neredeyse her parça var. Elbiseler, ceketler, çantalar... Tıpkı McCartney'in kendi tasarımlarında olduğu gibi bu koleksiyon da tamamen sürdürülebilir materyallerden oluşuyor. Pastel renklerin baskın olduğu koleksiyon adeta bir pamuk şeker dünyası. Batik desenler, grafiti işlemeler, kanat detayları ve unicorn figürü bulunduran eğlenceli parçalar New York'ta bir pop up mağazasından satın alınabileceği gibi online siparişle de satın alınabilir. Taylor Swift'in yedinci stüdyo albümü Lover da koleksiyonla birlikte 23 Ağustos'ta satışa çıkıyor. 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X