Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Tek Aşk, Sonsuz Mutluluk

Sevgililer Günü'nün en tatlı hediyesini denemeye hazır mısınız?

Tek Aşk, Sonsuz Mutluluk Tek Aşk, Sonsuz Mutluluk  Pinterest


 

Sevgililer gününe özel el yapımı artizan çikolata koleksiyonumuzdan Akdeniz Çilekli Truffle’larımızı,  Akdeniz’in çilekleriyle kaplanmış sütlü çikolata ile masif ahşap kalpli kutumuzda hazırlıyoruz. Kalıcı ve eşsiz aşk hediyeniz kalbinizdeki özel notlarınızla sevdiklerinize gidiyor. Siparişinizi erkenden verin sevgililer gününde teslim edelim.
Sipariş için www.cocoas.com.tr   Tel 0212 2122880Sevgililer gününe özel el yapımı artizan çikolata koleksiyonumuzdan Akdeniz Çilekli Truffle’larımızı,  Akdeniz’in çilekleriyle kaplanmış sütlü çikolata ile masif ahşap kalpli kutumuzda hazırlıyoruz. Kalıcı ve eşsiz aşk hediyeniz kalbinizdeki özel notlarınızla sevdiklerinize gidiyor. Siparişinizi erkenden verin sevgililer gününde teslim edelim.

Sipariş için www.cocoas.com.tr 
Telefon: 0212 2122880
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X