Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Tekrar Hoş Geldin Forever New

Avustralya’nın önde gelen kadın giyim markası Forever New, global web sitesiyle Türkiye’ye yeniden girişini duyuruyor.

Tekrar Hoş Geldin Forever New Tekrar Hoş Geldin Forever New  Pinterest


 

Türk müşteriler Avustralyalı marka Forever New’den yeni uluslararası web sitesi aracılığı ile eylül ayından itibaren tekrar alışveriş yapabilecekler.
Magento Commerce Cloud ve eShopworld teknoloji iş birliği ile Forever New, Türkiye dahil 19 ülkede lokal müşteri deneyimi sunuyor. Müşteriler bu 19 ülkede, lokal para birimi, esnek ödeme yöntemleri, yerel müşteri hizmetleri ve yerel içeriklerle lokal Forever New alışveriş deneyimi sunuyor.  Ürünler, müşteri deneyimini en üst seviyede tutmak için Forever New’ in global büyüme planını gerçekleştirmek üzere İnglitere’de kurduğu operasyon merkezinden gönderilecek.Modern feminenliği kutlayan, zamansız ve her kadına hitap eden tasarımları ile bilinen Forever New’e ait tüm ürünler Melbourne’de markaya özel olarak tasarlanmaktadır. Markaya özel olarak tasarlanan çiçek desenleri, ince düşünülmüş silüetler ve yüksek kalite detayları Forever New koleksiyonlarının imza parçalarını oluşturur.
Daha önce farklı bir iştirak üzerinden Türkiye’deki faaliyetlerini sürdüren Forever New, Türkiye’den 2019 yılının başında ayrılmıştı. Yenilenen web sitesi ile Türk müşterileri yeniden Avrupa’da satışa sunulan tüm ürünlere ulaşabilecekler.

Forever New ürünlerini Türk müşterileri ile tekrar buluşturabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Türkiye pazarından ayrılışımızdan itibaren müşterilerden gelen talepler doğrultusunda, müşterilerimizle tüm koleksiyonumuz yeniden, yenilenen ve kullanıcı deneyimini geliştirdiğimiz web sitemizle sunmanın heyecanını yaşıyoruz.
Forever New uluslararası web sitesinden alışveriş yapan müşteriler, kişiselleştirilmiş global alışveriş deneyimini *True Fit gibi teknolojiler sayesinde kendilerine özel oluşturan ürün önerileri ile deneyimleyecekler.

Carolyn Mackenzie, Managing Director, Forever New


17 Eylül'de açılacak olan Forever New web sitesi, benzeri olmayan çok yönlü davet kıyafetleri, ofis giyim ve her günü şıklaştıracak romantik çiçek desenli feminen silüetler ile müşterileri ile buluşmaya hazırlandı.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X