Terrazzo Sepha ve Masalar Grob'da

Evinizde sadeleşmeye yer açın, mottosuyla kurulan Grob yeni normal yaşam tarzımızın yansımasını minimal mobilya ve yaşam elemanlarıyla ortaya koyuyor.

Terrazzo Sepha ve Masalar Grob'da Terrazzo Sepha ve Masalar Grob'da  Pinterest


 

Tarihi 1500 yıl öncesine dayanan, 16. yüzyılda İtalyan mermer ustaları tarafından artan malzemeleri kullanmak için yapılan ve dünyanın en çevreci çözümlerinden biri olan, ilk sürdürülebilir zemin malzemesi Terrazzo, Grob'ta sehpa ve masalarla karşımıza çıkıyor.

Son üç yıldır İskandinav tarzın önemli bir elemanı olan Terrazzo, Grob'ta yer alan farklı ölçü ve modeldeki ürünleriyle büyük beğeni topluyor.

Terrazzo sehpa ve masaların yanısıra Grob'un ürün yelpazesinde tekli koltuklar, puflar, sandalyeler, sedirler, bench ve daybedlerden oluşan oturma elemanlarıyla, dresuar, konsollar, çalışma masaları ve diğer tamamlayıcılar yer alıyor.

Siz de evinizde yaşam alanınızı genişletmek için "azaltırken neler arttırılabileceğinizi" merak ediyorsanız, tüm Grob ürünlerine grob.store adresinden ulaşabilirsiniz.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X