The Danish Girl'ün İlk Fragmanı Yayınlandı

The Danish Girl'ün İlk Fragmanı Yayınlandı The Danish Girl'ün İlk Fragmanı Yayınlandı Pinterest


Başrollerinde Oscar ödüllü Eddie Redmayne ve son olarak Louis Vuitton’nın marka yüzü olarak gördüğümüz Alicia Vikander’in başrollerini paylaştığı The Danish Girl filminin ilk fragmanı Venedik Film Festivali’nde gösterildi. 12 Şubat 2016 günü vizyona girmesi beklenen film, Danimarkalı ressam Einar Wegener’in yaşamını anlatıyor.

Danimarka'da ünlü bir ressam olan Einar Wegener (Eddie Redmayne) erkek olarak dünyaya gelir. Kendisini kadın gibi hisseden Wegener, kendisi gibi ressam olan eşi Gerda Gottlieb 'e (Alicia Vikander) bir gün kadın model olarak poz verdikten sonra karşı cinsten ikinci bir kişiliğe bürünmeye başlar. Bu süreç Wegener ve Gottlieb çiftinin hem özel hem iş hayatlarını etkileyecektir. Filmdeki süreç, Wegener'in tarihte bilinen ilk cinsiyet değiştirme ameliyatlarının objesi olmasına kadar geliyor.


 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X