The Kooples Gücü Kusursuz Siyahla Buluşuyor!

The Kooples Gücü Kusursuz Siyahla Buluşuyor! The Kooples Gücü Kusursuz Siyahla Buluşuyor! Pinterest


Güçlü kişiliklere ulaşılabilir lüksü sofistike marka DNA’sıyla sunan Fransız moda evi The Kooples, Emily Black Edition özel çanta koleksiyonunu sunar.

Minimalist çizgileri kusursuz ve pürüzsüz deriyle birleştiren Emily Black Edition farklı doku ve aksesuar birliktelikleriyle güçlü bir duruş vadediyor. Kuşgözü detaylar ile avangard bir kimliğe bürünen tasarım, kapitone ve yılan derisi efektli coşkulu dokularla buluşuyor. Emily Black Edition siyahın derin tonlarını cesurca kullanırken, keskin ve kadınsı bir koleksiyonun işaretini sert kenar bitişleri ve zengin metal aksesuar kullanımlarıyla veriyor.The Kooples Sonbahar- Kış özel koleksiyonu ile minimalist el çantası modelleri hem gündüz hem gece kullanım için rahatlık sunarken %100 İtalyan derisinden oluşan tasarımı mükemmel işçiliğiyle vurgu yapıyor. Galvanizli tonlarda metallerle öne çıkan tasarımıyla tarzını ortaya koymak isteyenler için yeni Emily Black Edition koleksiyonu sınırlı sayıda The Kooples Zorlu Mağazasında ve the.kooples.com.tr’de.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X