Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

The North Face ve British Millerain’den Yeni İş Birliği

The North Face ve British Millerain, outdoor giyimin iki gerçek ikon markası yeni iş birliklerini duyurdu.

The North Face ve British Millerain’den Yeni İş Birliği The North Face ve British Millerain’den Yeni İş Birliği Pinterest


 

Bu özel koleksiyon, dünyaca tanınan tarihi ve teknik bilgiye sahip British Millerain ile The North Face’in ikonik ve her hava durumuna uygun performans donanımlı outdoor tasarımlarını bir araya geliyor.
The North Face’in ikonik kontrast renklerini ve British Millerain’in su geçirmeyen dayanıklı kaplamasını kullanan koleksiyonun öne çıkan iki montu, Fermuarlı Sierra ile Kapüşonlu Rüzgar Ceketi, en zorlu kış şartlarında bile koruma sağlar.
Meşhur Yosemite Half Dome'un görüntülerine sahip siyah beyaz fotoğraf baskısı tişörtleri, markanın zengin mirasına bir bakış daha sunarak ürün yelpazesini tamamlıyor.
Koleksiyonu bugün itibariyle www.thenorthface.com.tr ve seçili The North Face mağazalarında bulabilir, Instagram'da ve Facebook'ta @TheNorthFace hesabını takip ederek bağlantıda kalabilirsiniz.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X