Timberland Ray City Waterproof Kadın Botları ile Her Adımda Sağlamlık!

Timberland Ray City waterproof kadın botları ile bu kış adımlarınız sınırları zorlasın!

Timberland Ray City Waterproof Kadın Botları ile Her Adımda Sağlamlık! Timberland Ray City Waterproof Kadın Botları ile Her Adımda Sağlamlık! Pinterest


 

Timberland’in Sonbahar - Kış 2021 sezonunda ikonik stiller yenilikçi teknolojilerle buluşarak karşımıza çıkıyor. Sezonun favori ürünü GreenStride™ tabanlı Ray City Su Geçirmez Kadın Bot koleksiyonunda bu iki unsur kusursuzca bir araya geliyor.
 
Efsanevi modelleri günümüze ve yeni koleksiyonlara uyarlarken ilk olarak ürün performansına odaklanan Timberland’in kadın bot koleksiyonunda yakın zamanda tanıttığı, yenilenebilir malzemelerle yapılan doğal ve konforlu bir eko-inovasyon olan GreenStride™ teknolojili tabanlar tercih edildi. Ardından tamamen su geçirmezlik özelliği taşıyan ve hava şartları ne olursa olsun ayakları kuru tutabilme özelliği sunan TimberDry™ teknolojisi eklendi. Giyenler için daha iyi bir deneyim sunmak için tüm taban geneline stratejik olarak yerleştirilmiş oluklar açılarak ekstra esneklik ve hafiflik mümkün kılındı.
 
Modern ve yenilikçi olduğu kadar otantik; sağlam ve sert olduğu kadar günlük kombinlerle de uyumlu bu model tasarlanırken görünümden de taviz verilmedi. Timberland’in geleneklerinden esinlenen dörtlü dikiş, kalın dolgulu ön yaka ve ikonik altıgen delikler bu koleksiyona zarifçe eklendi.
 
Ayaklarda hissedilen baskıyı azaltmak için %75 şeker kamışı ve doğal kauçuk kullanılarak tasarlanan GreenStride™ tabanlar sayesinde Timberland kadın bot koleksiyonu, her adımda doğal konfor için ayakları sarar. Buna ek olarak GreenStride™ Ray City Su Geçirmez Kadın Bot koleksiyonunda Leather Working Group tarafından derecelendirilmiş tabakhanelerden gelen deriler ve en az %50 geri dönüştürülmüş plastik içeren ReBOTL™ malzemelerden elde edilen kumaşlar kullanıldı.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X