Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Timberland’in İnovatif ve Çevre Dostu Moda Anlayışı Kış Koleksiyonuna Yansıyor

Timberland’in bu sezon dış giyim koleksiyonundaki parçaların temelinde “Respect Nature” teması dikkat çekiyor.

Timberland’in İnovatif ve Çevre Dostu Moda Anlayışı Kış Koleksiyonuna Yansıyor Timberland’in İnovatif ve Çevre Dostu Moda Anlayışı Kış Koleksiyonuna Yansıyor Pinterest


 

Zorlu kış mevsimin tüm koşullarına uygun alternatifler içeren ve çevre dostu malzemelerle üretilen dış giyim koleksiyonu gücünü inovasyondan alıyor. Dış giyim koleksiyonundaki montlar hafif, %100 sürdürülebilir ve kusursuz yalıtım sunuyor sahip. Bu sezon ilk kez kaz tüyü yerine farklı teknolojilerden elde edilen inovatif malzeme tercihleri Timberland dış giyim koleksiyonuna yön veriyor.
Timberland'in 2019 kış sezonu dış giyim koleksiyonunda son trendleri yansıtan moda anlayışı güçlü inovasyon ve gelişmiş teknik özelliklerle bir arada sunuluyor.
Bu yepyeni teknoloji daha fazla konfor, optimum ısıtma sunarak daha yüksek performanslı bir ürün gamı ortaya koyuyor. Kar, soğuk, yağmur, rüzgâr gibi tüm zorlu mevsim koşullarına uygun alternatiflere sahip Timberland dış giyim koleksiyonunun gücü yenilikçi yaklaşımdan geliyor.
Bu sezon dış giyim koleksiyonunda tercih edilen çevre dostu malzemeler, kaz tüyü gibi alternatiflerin yerini alıyor.
Geri dönüştürülmüş ve çevre dostu malzemeler kullanılarak tasarlanan Respect Nature koleksiyonu hava koşullarına karşı yalıtım sunarken, hijyenik ve hipoalerjenik materyaller içeriyor ve ürünlere nefes alabilen ve çamaşır makinalarında dahi rahatça yıkanabilen  özellikler katıyor. Bu sezon ilk kez kaz tüyü yerine farklı teknolojiler sayesinde ortaya çıkartılan inovatif ve çevre dostu malzemeler Timberland’in dış giyim koleksiyonuna yön veriyor.
Yüksek performanslı ve her ortamda konfor vadeden Respect Nature dış giyim koleksiyonundaki parçalar, markanın  ‘Doğa'nın Kahramanlara İhtiyacı Var' adıyla duyurduğu küresel kampanyasıyla da buluşarak, her birimizi günlük hayatlarımızda değişiklikler yaparak gezegenimizin yardımına koşmaya davet ediyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X