Tommy Hilfiger'ın Yeni Marka Elçisi: Zendaya

Zendaya, Tommy Hilfiger ile birlikte tasarladığı ‘Tommy x Zendaya’ ortak koleksiyonu için küresel bir multimedya kampanyasında görülecek.

Tommy Hilfiger'ın Yeni Marka Elçisi: Zendaya Tommy Hilfiger'ın Yeni Marka Elçisi: Zendaya Pinterest


 

Tommy Hilfiger tarafından yapılan bir açıklamayla oyuncu Zendaya’nın TOMMY HILFIGER kadın giyim koleksiyonlarının yeni küresel marka elçisi olduğu duyuruldu. Son zamanlarda “Spider-Man: Homecoming” ve “The Greatest Showman” gibi gişe filmlerinde rol alan Zendaya, İlkbahar 2019 sezonundan itibaren markanın global entegre reklam kampanyalarında görülecek. Şirketin kadınlara yönelik faaliyetlerini dünya çapında genişletme konusundaki stratejik kararlılığının bir yansıması olarak Zendaya, benzersiz ve özgüvenli stil yaklaşımını dünya genelindeki hayranlarına ulaştırmak amacıyla Amerikalı tasarımcıyla işbirliği içinde Tommy x Zendaya kapsül koleksiyonunu tasarlayacak. 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X