Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Tumi ile Seyahatlerinizi Renklendirin

V4 koleksiyonu ile seyahatlerinize renk getirmeyi amaçlayan Tumi, ahududu rengi veya çiçek printleri ile seyahatlerinizi neşelendiriyor.

Tumi ile Seyahatlerinizi Renklendirin  Tumi ile Seyahatlerinizi Renklendirin   Pinterest


 

TUMI severlerin nasıl yaşadıklarını, nasıl seyahat ettiklerini daima takip ederek bu bilgileri ürün ve marka vizyonuna katan marka, endişe, hayal kırıklığı ve dikkat dağınıklığı gibi negatif durumları yaratmaktan uzak durarak, özgürlük sağlamayı amaçlıyor.V4 koleksiyonu ile seyahatlerinize renk getirmeyi amaçlayan Tumi, ahududu rengi veya çiçek printleri ile seyahatlerinizi neşelendiriyor. Tumi’nin Harrison koleksiyonu ise sofistike ve zamansız tarzı ile koyu mavi, açık mavi, erik rengi gibi renkler sunuyor. Valizlerini daha da kişiselleştirmek isteyenlere ise Tumi değişik ve eğlenceli sticker’lar sunuyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X