Türk Sinemasının 107.Yılı Kutlanıyor!

Türk Sinemasının 107.yılı 'Türk Sinemasını Geçmişten Geleceğe Taşıyanlar' ödül töreni ile kutlanıyor.

Türk Sinemasının 107.Yılı Kutlanıyor! Türk Sinemasının 107.Yılı Kutlanıyor!  Pinterest


“Türk Sinemasını Geçmişten Geleceğe Taşıyanlar Ödül Töreni”nin dördüncüsü 13 Ekim Çarşamba akşamı Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda gerçekleşiyor. SİNEGED (İstanbul Sinema Geliştirme ve Tanıtma Derneği) ve SE-SAM (Türkiye Sinema Eseri Sahipleri Meslek Birliği) tarafından düzenlenecek ödül töreninde Yeşilçam’ın unutulmaz yıldızları ile Türk sinemasının genç oyuncuları bir araya geliyor.
 
Türk Sinemasının 107. yılı onuruna, SE-SAM ve SİNEGED tarafından 13 Ekim Çarşamba akşamı düzenlenecek ‘Türk Sinemasını Geçmişten Geleceğe Taşıyanlar Ödül Töreni’ Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda gerçekleşiyor.
 
Ödül Töreni, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı desteği ile, İstanbul Sinema Geliştirme ve Tanıtma Derneği’nin (SİNEGED) yönetiminde, SE-SAM iş birliği ile düzenleniyor. Ev sahipliği SİNEGED Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Türkşen, SİNEGED Yönetim Kurulu Üyesi Nur Türkşen, SE-SAM Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Atadeniz tarafından gerçekleşecek bu özel gecede sinemaya gönül verenler ödüllerini alıyor.
 
Sunuculuğunu, aynı zamanda ödül töreninin organizasyonunu da üstlenen Hakan Türkşen ile yapımcı, senarist, sunucu Nur Türkşen’in gerçekleştireceği bu özel gecede ödül alacak isimler arasında Perran Kutman, Emel Sayın, İbrahim Tatlıses, Çetin Tekindor, Turgay Tanülkü, Kayhan Yıldızoğlu, Kerem Alışık, Güngör Bayrak, Nuri Alço, Tolga Savacı, Mehmet Ali Erbil gibi Türk sinemasına damga vurmuş isimlerin yanı sıra son yılların izleyicide iz bırakan Masumlar Apartmanı, Camdaki Kız, Kırmızı Oda gibi önemli dizilerinin yapımcısı Onur Güvenatam da bulunuyor. Ödül töreninde başarıları ile dikkat çeken Burcu Biricik, Caner Cindoruk, Erkan Petekkaya, İsmail Hacıoğlu, Afra Saraçoğlu, Kadir Doğulu, Elçin Sangu, Murat Cemcir, Willma Elles ve Emir Özden’in de aralarında olduğu ünlü isimler de ödüllerini Türk sinemasının usta isimlerinden alacaklar.
 
Sosyal mesafe ve hijyen kurallarının en üst seviyede uygulanacağı 4. “Türk Sinemasını Geçmişten Geleceğe Taşıyanlar Ödül Töreni”nde Türk sinemasının bu yıl belirlenen en önemli isimleri ödülleri alırken yine sinemaya emek vermiş değerli isimler ödülleri takdim edecek.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X