Türk Tasarımcıları Buluşturan Gizia Gate Açıldı

Türk Tasarımcıları Buluşturan Gizia Gate Açıldı Türk Tasarımcıları Buluşturan Gizia Gate Açıldı Pinterest


 

30 yıllık deneyimi ile Gizia Gate, Türk moda dünyasının 32 önemli tasarımcısının koleksiyonlarını ilk kez aynı çatı altında buluşturdu. Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi` nde tasarımcıların katılımıyla açılan Gizia Gate, Türk moda tasarımcılarının özel koleksiyonlarını uluslararası mağazacılık standartlarında satışa sunacak. 

Gizia Gate moda tutkunlarını tasarımcılarla buluştururken yıl boyunca düzenlenecek özel sanat ve moda etkinlikleri ile de farklı deneyimler sunacak. ​Moda dünyasından çok sayıda tasarımcının katıldığı davete gelenler arasında ma��azanın tasarımcılarla tanıtım fotoğraflarını çeken Nihat Odabaşı, Gizia Gate’e kreatif direktör olarak danışmanlık yapan Ceyda Balaban ve mağazanın mimarı Arif Özden de katıldı.

Gizia Gate Bünyesinde Olan Tasarımcılar:
Arzu Kaprol, Aslı Filinta, Bahar Korçan, Belma Özdemir, Cenan Abas, Deniz Berdan, Ela Köseoğlu, Erkan Demiroğlu, Evren Kayar, Gamze Saraçoğlu, Gökay Gündoğdu - T.A.G.G, Gülçin Çengel, Mehry Mu - Güneş Mutlu, Hande Kasapoğlu, Hakan Urfalıoğlu, Hakan Yıldırım, Lug Von Siga – Gül Ağış, Maid In Love – Hande Çokrak, Mehtap Elaidi, Niyo Çanta – Niyazi Erdoğan, Özgür Masur, Özlem Ahıakın, Özlem Kaya, Boulevard Osman -Sedef Çalarkan, Seden Kışlalı, Simay Bülbül, Tuğba Ergin, Tuvana Büyükçınar Demir, Yael Morel, Nilgün Karagözoğlu-Different Diffusion, Beyza Dalbaşar-Generation Why ve Zeynep Tosun koleksiyonları

 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X