Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Türk ve Lübnan Mutfağı Arada'da Bir Arada!

Türk ve Lübnan mutfağını lezzetlerinde sentezleyen Arada Kafe, yenilenen kahvaltı menüsünü şık bir davetle tanıttı.

Türk ve Lübnan Mutfağı Arada'da Bir Arada! Türk ve Lübnan Mutfağı Arada'da Bir Arada! Pinterest

 

 

Ev sahipliğini Aşk Psikoloğu Işıl Evrim Akgün ve  Mehmet UstaoğluPR’ın yaptığı kahvaltı davetinde basın mensuplarına en özel lezzetler takdim edildi.
Karaköy ve Galata'yı birbirine bağlayan özel konumuyla "Arada Cafe" , Türk ve Lübnan mutfağının en özel lezzetlerini damak zevkine düşkün olanların hizmetine sunuyor.
Arada Cafe'nin isminin ise özel bir hikayesi var. Biri Arap, diğeri Türk olan iki arkadaşın ve iki kardeş mutfağın hikayesi... Bir yandan da hayatın içinde arada kalmışlığı simgeliyor. Bu güzel hikayelerden oluşan ve İstanbul'un ara sokaklarındaki konumuyla ismiyle bütünleşen Arada Cafe, aynı zamanda sayısız çesitteki kahve ve özel tatlı seçenekleriyle de beş çayınıza talip oluyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X