Twins Kitchen Açıldı

İki Michelin Yıldızlı şef Michael Riemenschneider, Twins Kitchen ile İstanbullu gurmelere hizmet vermeye başladı.

Twins Kitchen Açıldı Twins Kitchen Açıldı  Pinterest


Almanya doğumlu Şef Michael Riemenschneider, 15 yaşından beri yemek pişiriyor, mutfağı evi ve ikinci oturma odası olarak görüyor. Hayatı kendisi gibi yaşayan pek çok kişinin günümüzde kabul gören gastronomi anlayışının değişmesinde önemli rol oynadığını düşünüyor.Türk kökenli eşi ve yemek pişirmekten aldığı ilham ile Türk gastronomisine katkı sağlamak onu daha da ileri taşıma motivasyonu ile 2019 Temmuz’unda İstanbul’a yerleşme kararı aldı. Son yıllardaki gastronominin yol aldığı yön üzerine “Değişimin yemek masasında başladığını pek çok şefin artık yemek masalarına daha güçlü anlamlar yüklemeye başlayarak gastronomi devinimine katkıda bulunduğunu” söyleyen Michael Riemenschneider “Biz buna bir de her lezzetin ulaşılabilirliği motivasyonunu odağımıza alıyoruz.“Hedefimiz en iyi lezzetleri, harika hizmeti ve ulaşılabilir farklı bir deneyimi arayan misafirleri ağırlamak” dedi.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X