Twist Bomontiada'da

Twist Pop-Up, doğanın ritmine uyum sağlayan özel tasarımıyla yaz sezonu boyunca Twister’ları bomontiada’ya heyecanlı bir deneyime davet ediyor. 

Sokak modasının özgür ruhlu temsilcisi Twist sınırlarını genişletiyor ve yazlık Pop-Up mağazası ile Twister’ları tam yerinde yakalıyor! Kültür, sanat, gastronomi, müzik ve fotoğrafçılık gibi farklı disiplinleri bir araya toplayan bomontiada, aurasına Twist’in özgür ruhunu da ekleyerek Twist Pop-Up mağazasına yaz sezonu boyunca ev sahipliği yapıyor.
 
Şehrin buluşma noktası bomontiada’da kapılarını aralayan Twist Pop Up mağazası, doğanın ritmine uyum sağlayan yüzlerce rüzgar gülünden oluşan renkli tasarımıyla dikkat çekerken, mekanın enerjisiyle bütünleşen koleksiyon ürünlerini bir arada sunuyor.
 
Twist İlkbahar-Yaz 2018 Koleksiyonu’na ait özel parçaların yanı sıra sezona ait çanta, ayakkabı ve aksesuarlar bomontiada Twist Pop-Up mağazasında yerini alarak tüm Twister’ları eğlenceli bir alışveriş deneyimine davet ediyor.

FOTOGALERİ İÇİN TIKLAYIN
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X