Üçüncü Parti Uygulamalarıyla HONOR Watch GS Pro Keyfinizi İkiye Katlayın

HONOR Watch GS Pro üçüncü parti uygulamalarıyla zaman yönetiminden ibadet saatlerine, size en iyi şekilde yardımcı oluyor.

Üçüncü Parti Uygulamalarıyla HONOR Watch GS Pro Keyfinizi İkiye Katlayın Üçüncü Parti Uygulamalarıyla HONOR Watch GS Pro Keyfinizi İkiye Katlayın Pinterest


 

Uzun pil ömrü ve dayanıklılığının yanında günlük asistan görevi de gören akıllı saat HONOR Watch GS Pro, güncellenen üçüncü parti uygulamalarıyla zaman yönetiminden ibadet saatlerine dek size en iyi şekilde yardımcı olmaya devam ediyor. 

Gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle değer yaratan HONOR, akıllı saati HONOR Watch GS Pro’da kullanılabilen üçüncü parti uygulamalarıyla kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına cevap verebiliyor.  25 günlük uzun pil ömrü, 14 farklı askeri testten geçmiş dayanıklılığı, spor ve sağlık takibi, doğada aktif olarak kullanılabilen yetenekleri ve günlük yardımcınız olması için tasarlanan özellikleriyle HONOR Watch GS Pro, güncellenen üçüncü parti uygulamalarıyla kullanıcıların günlük rutin işlerini kolaylıkla yönetmesini sağlıyor.

Kullanıcıların Sağlık uygulaması üzerinden HONOR Watch GS Pro’nuzun ayarları arasındaki “Uygulamalar” seçeneğiyle erişebileceğin uygulamalar ise şöyle:

Focus-to-do
Zaman yönetimi gerek iş gerekse okul hayatında büyük önem taşıyor. Focus-to-do uygulaması size belirlediğiniz görevler için kalan zamanı ve görevlerin kaçta kaçını bu süre içinde yaptığınızı gösteriyor. Alışveriş listesinden doğum günü hatırlatıcısına dek farklı işlevlere sahip olan uygulama verimliliği de artırması açısından birebir.

Calculator
Adından da anlaşılacağı gibi Watch GS Pro’yu bir hesap makinesine dönüştüren bu uygulama, telefonunuza kolayca erişemeyeceğiniz anlarda kolayca hesaplama yapmanızı sağlıyor.

Mood Messenger - Watch
Telefonunuza gelen SMS’leri Watch GS Pro üzerindeki hazır emojiler ya da mesajlarla hızlıca yanıtlamanızı sağlıyor. Uygulamayı etkin şekilde kullanabilmek için akıllı telefonunuzun varsayılan mesaj uygulaması olarak Mood Messenger’ı yükleyip seçmeniz gerekiyor.

TickTick
Günlük görevlerinizi kolayca saatinizden görüp, yaptıklarınızı işaretleyebileceğiniz bir uygulama. Özellikle evden çalışırken ofis ve ev işlerini düzene sokmak isteyenlere büyük destek olan TickTick, size rutin işlerinizi hatırlatan etkili bir uygulama.

Prayer Now
Ezan ve namaz saatlerini bildiren uygulama sayesinde Watch GS Pro’yla ibadet saatlerini daha kolay takip edebilirsiniz.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X