Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Ünlü Ressam Mine Tudun’un Eserleri Hilton Maslak’ta

Ünlü Ressam Mine Tudun’un Eserleri Hilton Maslak’ta Ünlü Ressam Mine Tudun’un Eserleri Hilton Maslak’ta Pinterest


 

 Maslak bölgesinde birçok ihtiyacı karşılayan Hilton Istanbul Maslak, ekim ayından itibaren lobisinde yer alan özel sanat galerisinde pek çok değerli sanatçının solo sergisine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Her ay farklı bir isim ve farklı bir koleksiyona yer verilecek olan sanat alanında, her bir sanatçının açılış kokteyli düzenlenecek. İlk sergi 11 Ekim’de ünlü ressam Mine Tudun ile başlıyor.

 

 
Maslak bölgesinin birçok ihtiyacına cevap veren bir donanıma sahip olan Hilton Istanbul Maslak’ta sanat dolu günler başlıyor. Otelin lobi alanında yer alan, adeta evrenin kapılarını aralar nitelikte dünyanın dört bir yanından renkli bir seçki sunan özel sanat alanında yeni bir sergi programına hazırlanıyor. Hilton Istanbul Maslak, ekim ayından itibaren lobisinde yer alan bu özel alanda pek çok değerli sanatçının solo sergisine ev sahipliği yapacak. Her ay farklı bir isim ve farklı bir koleksiyona yer verilecek olan galeri alanında her bir sanatçının açılış kokteyli düzenlenecek. İlk sergi ünlü ressam Mine Tudun ile 11 Ekim’de kapılarını açıyor.
 
Türk resminin uluslararası alanda tanınan ressamlarından birisi olan Mine Tudun, yağlı boya, sulu boya, karışık teknik ve gravür çalışmalarıyla tanınıyor. Hilton Istanbul Maslak ziyaretçileri bu özel sergi sayesinde Tudun’un resim dünyasında iz bırakan eserlerini yakından görme fırsatı bulacak.
 
 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X