Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Upcycled by Miu Miu

Camera della Moda ile iş birliği içinde düzenlenen ilk dijital Green Carpet Moda Ödülleri'nde Upcycled by Miu Miu koleksiyonu sahnedeydi.

Upcycled by Miu Miu Upcycled by Miu Miu Pinterest


 

Eco-Age'in ev sahipliğinde, Camera della Moda ile iş birliği içinde düzenlenen ilk dijital Green Carpet Moda Ödülleri'nde, özel ve üst düzey vintage parçalardan oluşan Upcycled by Miu Miu koleksiyonu, oyuncular Elisa Visari ve Chen Ran'ın üzerinde ilk kez dünya çapında sahneye çıktı. Bu yıl sonu sunulacağı duyurulan Upcycled by Miu Miu, 30’lu yıllardan 70'li yıllara kadar uzanan, özenle vintage giyim mağazalarından ve dünya çapındaki pazarlardan toplanarak tasarlanan, her biri eşsiz parçalardan oluşan bir koleksiyon. Parçalar, bir tadilat sürecinin sonunda yeniden tasarlanır: Kesilir, birleştirilir, daha uzun veya daha kısa yapılır ve payetler, kristaller, kurdeleler ve fiyonklar dahil olmak üzere Miu Miu’nun imzası niteliğinde işlemelerle ve süslemelerle tamamlanır.

Koleksiyon başlangıçta 80  adet, her biri tamamen benzersiz, tamamen elde hazırlanan Upcycled by Miu Miu kıyafetle sınırlı olacak. Miu Miu'nun yeniden yorumuyla bir zamanlar sevilerek giyilen kıyafetlerin ömrü uzar ve sürdürülebilirlik sağlanır. Böylelikle gelecekte bu tasarımları giyecek kadınların yaşamlarını zenginleştirir.

Elisa Visari, fildişi düşes ipek puf kollarında cam inci süslemeyle özelleştirilmiş, 1960'lardan kalma orijinal bir tasarımdan uyarlanmış Upcycled by Miu Miu turuncu kokteyl elbisesi giyiyor.

Chen Ran, 30'ların orijinal tasarımlarını yansıtan, orijinal payetli yakalı ve siyah ipek düşes Viktorya dönemine ait, kollarda kristal işlemelerle özelleştirilmiş Upcycled by Miu Miu bordo gece elbisesi giyiyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X