Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Upstate Mare Birbirinden Lezzetli Yiyecekleri ile Kapılarını Açtı

Upstate Mare modern tapasları, muhteşem deniz manzarası ve imza menüsüyle konuklarına unutulmaz anlar yaşatıyor.

Upstate Mare Birbirinden Lezzetli Yiyecekleri ile Kapılarını Açtı Upstate Mare Birbirinden Lezzetli Yiyecekleri ile Kapılarını Açtı Pinterest


 

Restoran sektörüne yeni bir soluk kazandıran Upstate Mare lezzetli menüsüyle müşterilerini ağırlamaya başladı. Auqa Florya’nın giriş katında yer alan Upstate Mare’nin birbirinden özel malzemelerden oluşturulan geniş içerikli menüsü ile müşterilerinin damaklarında unutulmaz lezzetler bırakıyor.
Birbirinden özel lezzetleri modern dokunuşlarla harmanlayan Upstate Mare’nin imza menüsünde başrolü paylaşan Somonlu Nero Tagliolini, Spicy Beef, Kuzu Cotto pizzetta ön plana çıkıyor. En özel lezzetlerini kendine has yorumuyla buluştan Upstate Mare, Tuna Tartare, Gyoza, Levrek Taco gibi kalitesi ve lezzetiyle damaklarda şölen yaşatan güçlü başlangıç menüsü ile gönülleri fethediyor.Sektörün en tecrübeli isimlerinden Turan Çetinkaya ve başarılı ekibiyle birlikte kahvaltıdan atıştırmaya, öğle yemeğinden akşam yemeğine hizmet veren Upstate Mare, haftanın yedi günü sabah 10.00’dan itibaren misafirlerini bekliyor.

Adres: Şenlikköy, Yeşilköy Halkalı Cd. 93-93/1, 34153 Bakırköy/İstanbul, Aqua Florya, giriş kat/ Florya 
Instagram: upstatemare
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X