Vahşi ve Özgür “Manc is The Latest Thing”

The Latest Thing, 80’li yılların parti kıyafetlerinin vazgeçilmezi olan zebra desenini MANC işbirliği ile çantalara taşıyor.

Vahşi ve Özgür “Manc is The Latest Thing” Vahşi ve Özgür “Manc is The Latest Thing” Pinterest


 

Her ruh ve her bedenden kadının kendini iyi hissetmesini amaçlayan tasarımlarla son moda görünümlerin adresi The Latest Thing, bu kez vahşi doğanın simgesi zebra deseninin özgürlüğünü yaşamaya davet ediyor!
 
The Latest Thing’in bahar ve yaz aylarında sunacağı giyim ,plaj ve aksesuar koleksiyonunda yer verdiği fuşya ve mavi zebra desenini Manc ‘ın ikonikleşen Lilith modeli ile buluşturuyor.
 
Manc X The Latest Thing iş birliğiyle sadece sınırlı sayıda tasarlanan çantalarla en eğlenceli yanını ortaya çıkar ve yaz stiline vahşi bir soluk getir!
 
The Latest Thing’in bütün ürünlerine ve bu özel çantalara thelatestthing.co sitesinden ulaşabilirsiniz.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X