Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Vans ile Evde Kalmak Artık Daha Eğlenceli

Orijinal aksiyon sporları markası ve yaratıcı ifadenin savunucusu Vans, evde sıkılmanıza izin vermiyor.

Vans ile Evde Kalmak Artık Daha Eğlenceli Vans ile Evde Kalmak Artık Daha Eğlenceli Pinterest


 

Vans dünyasındaki insanların yaratıcı kalmak için neler yaptığını öğrenmek ve ilham almak için www.vans.com.tr ‘de yer alan farklı ve eğlenceli içerikleri inceleyebilirsiniz.
“Bouncing Off The Wall’s” başlığı altında yer alan yaratıcı içeriklerden biri Vans’in ilk uzun metraj snowboard filmi olan Landline. Yalnızca Kodak 16mm film formatıyla çekilen Landline'ın objektifinin arka planında Vans kayak takımının dünya turundayken sergiledikleri yetenekleri ve eklektik kişilikleri yer alıyor. İlham verici bir diğer içerik ise Vans ailesi üyelerinin evdeyken nasıl kreatif kaldığını gösteren haftalık bir seri ile anlatılıyor. Yerinde durma, harekete geç diyen sanatçılar, tuhaf ve yaratıcı olmanın yollarını kendi çektikleri videolar ile anlatıyor.
www.vans.com.tr ‘de en iyi kaykay podcastleri, Vans ayakkabılarının bağcıklarının nasıl bağlanabileceği ve Vans’lerin ayağınıza nasıl uyumlu hale getirilebileceği gibi, evde kaldığınız zamanı daha eğlenceli yapacak konular da var.
Düzenli olarak yeni içeriklerin yüklendiği bu sayfayı ara ara ziyaret etmeyi de unutmayın!
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X