Vans x Foo Fighters Sk8-Hi 29 Ocak’ta Satışta

Vans ve Foo Fighters klasikleşmiş çıkış albümünün 25. yıldönümünü özel seri bir Sk8-Hi ile anıyor.

Vans x Foo Fighters Sk8-Hi 29 Ocak’ta Satışta Vans x Foo Fighters Sk8-Hi 29 Ocak’ta Satışta Pinterest


 

Foo Fighters, aynı adlı çıkış albümlerinin 25. Yıldönümünü orijinal aksiyon sporları markası ve yaratıcı ifadenin küresel simgesi olan Vans ile anıyor. 1995’te çıkan Foo Fighters, Dave Grohl, Taylor Hawkins, Nate Mendel, Chris Shiflett, Pat Smear ve Rami Jaffee'nin son büyük Amerikan stadyum rock grubu olarak saygın konumlarına yükselişindeki ilk büyük adımdı. Vans, 12 kez Grammy kazanan Foo Fighters ile güçlerini birleştirerek, özel, sınırlı sayıda Vans Sk8-Hi'yı 29 Ocak'ta, grubun 10. albümü olan 5 Şubat'ta piyasaya çıkacak Medicine at Midnight albümünden sayılı günler önce yayınlayacak. 

Vans, stüdyodan dünya çapındaki konserlerine Foo Fighters’ın kariyeri boyunca hep ilk tercihi oldu. Üyeleri arasında değişken bir tarzı olan grup, zamandan bağımsız formu için Vans Classic Sk8-Hi'ıseçti, silüetin ikonik görünümünü korudu ve onu Foo Fighters'ın imza amblemiyle güçlendirdi. Siyah, beyaz ve kırmızı detaylar doğal olarak hem Vans hem de Foo Fighters için mükemmel bir iş birliğine katkıda bulunuyor. 

Sk8-Hi, kırmızı kontrast dikişli siyah üst kısımlara, orta ve yan taraflarda Foo Fighters'ın beyaz çift F logosuna ve topukta kırmızı "Foo" ve "Fighters" a sahip. Dil kısmında 25. yıl dönümü nakışlı etiketi bulunuyor ve Sk8-Hi’nin geleneksel Sidestripe modeli, Foo Fighters’ın sadeleştirilmiş müzisyen stiline bir selam niteliğindeki sadece dış çizgilerinin kontrast dikişiyle hissettiriliyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X