Vichy’den Güneşe Karşı Etkili Koruma

Yazın sağlıklı ve bakımlı bir görünüm elde etmenin yolu doğru ve etkili cilt bakım ürünleri kullanmaktan geçiyor.

Vichy’den Güneşe Karşı Etkili Koruma Vichy’den Güneşe Karşı Etkili Koruma Pinterest


 

Uzun vadeli sağlıklı cilt için dermatologlar ile geliştirilen güneş bakım serisi Capital Soleil ailesinden Çok Yüksek Korumalı Matlaştırıcı Yüz Kremi SPF50+, cildi güneşin zararlı ışınlarından koruyarak yaz boyu mükemmel bir görünüm sağlıyor.

Çok Yüksek Korumalı Matlaştırıcı Yüz Kremi SPF50+, parlama kontrolü ve anında mat etki için Yeşil Kil ve Probiyotik Türevi Bifidus Özü ile zenginleştirilmiş geniş spektrumlu UV koruması sağlıyor. Kuru bitiş sağlayan doku ve yağlı his bırakmayan formülüyle 12 saate kadar arınmış bir cilt hissi bırakıyor.

3 etkili parlama karşıtı güneş koruyucu bakım Çok Yüksek Korumalı Matlaştırıcı Yüz Kremi SPF50+ UV ışınlarına karşı koruyor, fazla yağı emiyor ve parlamayı kontrol altına alıyor. Etkinliği bilimsel olarak kanıtlanan ürün, parlama karşıtı etkisiyle -%23 daha az parlama*, kirlenme karşıtı etkisiyle -%21 daha az kirlilik partikülleri yapışmış bir cilt** ve antioksidan etkisiyle -%90 daha az sebum*** sağlıyor. Kullanıcılar tarafından onaylanan**** ürünü deneyenlerin % 92,5’i ürünün hafif ve hoş bir dokuya sahip olduğunu söylüyor. Deneyenlerin %88'i ise ürünün ciltte yağlı ve parlak bir görünüm bırakmadığını belirtiyor.

Yeşil kil ve Probiyotik Türevi Bifidus özü ve Vichy Volkanik Suyu içeren formülüyle Çok Yüksek Korumalı Matlaştırıcı Yüz Kremi SPF50+, karma ve akneye eğilim gösteren ciltlere aradıkları korumayı sunuyor. Suya karşı dayanıklı ürün, geniş spektrum koruması, parlama kontrolü ve anında matlaştırıcı etkiyle öne çıkıyor. Kuru bir dokunuşa sahip Çok Yüksek Korumalı Matlaştırıcı Yüz Kremi SPF50+, hızlı emiliyor, beyaz leke görünümü bırakmıyor. Her iki saatte bir kez uygulayabilirsiniz.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X