Victoria’s Secret Bombshell Ailesinin En Tutkulu Serisi: Bombshell Passion

Victoria’s Secret’ın en sevilen serilerinden Bombshell’in son kokusu Bombshell Passion ile tutkulu ama bir o kadar da çiçeksi bir deneyime hazır olun.

Victoria’s Secret Bombshell Ailesinin En Tutkulu Serisi: Bombshell Passion Victoria’s Secret Bombshell Ailesinin En Tutkulu Serisi: Bombshell Passion Pinterest


 

Victoria’s Secret’ın en sevilen serilerinden Bombshell’in son kokusu Bombshell Passion ile tutkulu ama bir o kadar da çiçeksi bir deneyime hazır mısınız? Çiçeksi kokuların ağırlıklı olduğu yepyeni seride öne çıkan notalar Işıldayan Frenk Üzümü, Kraliçe Şakayık ve Fuşya Gül.
 
Bombshell ailesinin çiçeksi kokulara sahip kız kardeşi niteliğinde üretilen Bombshell Passion’da yabani ve canlı çiçekler tutkunuzla birleşirken kokunun en yoğun ve en saf halini üzerinizde taşıyacaksınız. 


 

Bombshell Passion kokusu, parfümünün yanı sıra vücut losyonu ve vücut spreyi alternatifleriyle karşınıza çıkıyor. Sıcak ve çiçeksi notaları bir arada barındıran bu kalıcı ve çekici koku kendinizi ve sevdiklerinizi şımartmak için harika bir seçenek. Yepyeni Bombshell Passion’ı mağazalarda ve www.victoriassecret.com.tr ‘da keşfetmeye davetlisiniz.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X