Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Villa Azur Restaurant & Beach Club Bodrum'da Kapılarını Açıyor

Villa Azur Restaurant & Beach Club 3 Temmuz 2020 Cuma günü Bodrum’da açılıyor.

Villa Azur Restaurant & Beach Club Bodrum'da Kapılarını Açıyor Villa Azur Restaurant & Beach Club Bodrum'da Kapılarını Açıyor Pinterest


 

Heyecanla beklenen Villa Azur Restaurant & Beach Club, Metin Şen, Gökay Deniz ve Murat Özgel’in ortaklığıyla, 3 Temmuz’da Bodrum Yalıkavak, Tilkicik Koyu’nda açılıyor.
Miami’de ağırladığı Beyonce, Leonardo di Caprio, Paris Hilton, Gerard Butler, Adriana Lima gibi starlarla da tüm dünyanın göz bebeği olan, yaz denildiğinde de ilk aklan gelen adreslerin başında yer alan Villa Azur Restaurant & Beach Club, Bodrum Yalıkavak, Tilkicik Koyu’ndaki denize sıfır residence dairelerden oluşan D Plaj’ın içerisinde yer alıyor.
Villa Azur Restaurant & Beach Club’ın ağırlıklı olarak beyaz renklerin hakim olduğu bohem ve konforlu mimarisi de ünlü bir ismin imzasını taşıyor; Abdullah Burnaz… Bodrum’a yepyeni bir soluk getiren Villa Azur Restaurant & Beach Club, Akdeniz mutfağından ilham alan restoran tarafıyla da oldukça seçkin ve popüler bir yeme – içme adresi olacağının sinyallerini veriyor. Her Pazar saat 09.30 – 13.00 arası düzenlenecek olan Villa Azur Brunchları ise daha şimdiden en çok merak edilen ve sabırsızlıkla beklenenlerin başında geliyor. Eğlence konusundaki iddiasıyla da tüm dünyada tanınan Villa Azur Restaurant & Beach Club, her Cuma Murat Tokuz ile düzenlenecek partilerinin de müjdesini veriyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X