Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Wellness Etkinliği Bloomfest’in İkincisi 23-24 Kasım’da Akaretler’de

Akaretler; 23-24 Kasım tarihlerinde iyi yaşam tutkunları ve meraklılarını ikinci defa BloomFest etkinliği ile buluşturuyor.

Wellness Etkinliği Bloomfest’in İkincisi 23-24 Kasım’da Akaretler’de Wellness Etkinliği Bloomfest’in İkincisi 23-24 Kasım’da Akaretler’de Pinterest

 

 

Etkinlik; hızla büyümekte olan dijital wellness platformu Livetobloom.com’un kurucusu Ceren Ceylan Ertaç ve Institute for Integrative Nutrition’dan “Bütünsel Sağlık Koçluğu” sertifikalı Marka İletişim Danışmanı Pınar Özdemir Hotiç işbirliğiyle organize ediliyor.

“Daha iyi bir yaşam” hedefleyenler için wellness konseptinin tüm detaylarıyla işleneceği kapsamlı bir etkinlik olan BloomFest, iki gün boyunca katılımcılara uzman isimler aracılığıyla bilgi vermeyi planlıyor. Vestel sponsorluğunda ve deneyim sponsorlarıyla gerçekleşecek BloomFest; dopdolu bir program ile katılımcılara özel deneyimler sunacak.

Yaşamında farkındalığı ve mutluluğu esas alan bireyler/markalar için keyifli ve farklı deneyimler oluşturmayı hedefleyen BloomFest; karşılıklı öğrenmek, yenilenmek ve sonsuz bir gelişim çemberi oluşturmak için samimi ve benzersiz bir ortam yaratıyor!

İki gün boyunca devam edecek bu özel etkinlikte meditasyon, nefes teknikleri, sağlıklı beslenme, kişisel gelişim, güzellik, yoga, mindfulness, sound healing, reiki, aromaterapi ve astroloji gibi alanlarda pek çok seans ve deneyim alanları olacak. Festivale ayrıca, bütünsel sağlık konularında birçok uzman panelist, marka ve Influencer katılacak.

BloomFest ilk defa 23-24 Mayıs tarihlerinde Akaretler Sıraevler No:37-39 ve W Studios’ta gerçekleştirildi. Yaklaşık 600 kişinin katılım sağladığı etkinlikte, iki gün boyunca wellness konularını kapsayan toplam 41 seans yapıldı. Aralarında Vestel, Migros, Tadım, Bobbi Brown, LYN Skincare, Bee’O, Yom Organik, Kütahya Porselen, Loft Mutfak, Fit21 by Ece Vahapoğlu, Gurvita gibi markaların bulunduğu toplam 24 adet marka sponsor ve katılımcı olarak yer aldı. 

Paneller, workshoplar, deneyim alanları ve satış alanlarının olduğu BloomFest’in biletleri Biletino’dan satılıyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X