Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Yakıcı Güç: Zeynep Tuğçe Bayat

Yeni oyunu Closer ile seyirciyle buluşmaya hazırlanan Zeynep Tuğçe Bayat'ı mercek altına aldık

Yakıcı Güç: Zeynep Tuğçe Bayat Yakıcı Güç: Zeynep Tuğçe Bayat Pinterest

 

 

Instagram profilini ziyaret ettiğimiz zaman ilk karşımıza çıkan bir link ve bu link bizi senin sesinden bir şarkıya götürüyor. Tarih 2 Nisan 2016. Bize Karlar Kraliçesi ve Küçük Şeyler'den bahsedebilir misin?
Küçükken bir oyundu benim için. Hala hatırlıyorum o zamanki şarkılarımı. Ama sanırım İspanya’da geçirdiğim bir sene beni çok etkiledi. Döndükten sonra bir dizide oynamaya başladım. Oldukça yoğun çalışıyorduk, bir taraftan konservatuvar tiyatro bölümündeki son senemdi. İkisi arasında gidip gelirken, bir baktım Küçük Şeyler’i ve Karlar Kraliçesi’ni mırıldanıyorum! Kız kardeşimin müzisyen arkadaşları vardı, beni onlarla tanıştırdı ve ortaya bu şarkılar çıktı. Hemen paylaştık, çok güzel yorumlar aldım, sonra Küçük Şeyler’i dizide de söylememi istediler. Yaptığım iki şeyin birleşmesi beni çok mutlu etti. Şimdiden bir albüm yapacak kadar şarkım var ama içime sine sine paylaşmak istiyorum. Piyano çalmayı öğreniyorum bir taraftan da... Acele etmiyorum o yüzden.


Röportajın tamamı InStyle Kasım sayısında!

Styling: Nazlı Kayran
Fotoğraf: Kerem Yılmaz
Yazı: Deniz Tokgöz
Saç: Livan Yıldızay
Makyaj: Gamze Tekin
Fotoğraf Asistanları: Enes Çepni, Tutku Toper
Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X