Yaratıcı Birliktelik: Dior Ve Imagine Institute

Dior, Imagine Institute ile yaptığı iş birliği aracılığıyla çocukları, hayal dünyalarını özgürce yansıtabilecekleri bir “ifade duvarı”na davet ediyor.

Yaratıcı Birliktelik: Dior Ve Imagine Institute Yaratıcı Birliktelik: Dior Ve Imagine Institute Pinterest


Dior, Paris Necker Hastanesi bünyesinde Genetik Hastalıklar Araştırma Merkezi olarak hizmet veren Imagine Institute ile yaptığı iş birliği aracılığıyla çocukları, hayal dünyalarını özgürce yansıtabilecekleri bir “ifade duvarı”na davet ediyor. Çarpıcı renklerle dizayn edilen ve yaratıcılıkla paylaşıma adanan bu alan, İtalyan pop kültürünün öncülerinden Marco Lodola’nın tasarladığı yüz konstellasyonlarıyla dekore edildi. İlk olarak tüm dünyadaki Dior butiklerinin vitrinlerinde Sonbahar 2021 koleksiyonunu sunmak üzere tasarlanan bu oyuncu ve eğlenceli çalışma ileri dönüştürülerek muayene için gelen genç hastaların kullanımına açıldı. Maison, bu interaktif proje sayesinde hastaların sağlığına ve kişiselleştirilmiş medikal araştırmalara desteğini bir kez daha göstermiş oldu.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X