Yargıcı & InStyle Ofis Stili Buluşmasına Davetlisiniz!

Yargıcı & InStyle Ofis Stili Buluşmasına Davetlisiniz! Yargıcı & InStyle Ofis Stili Buluşmasına Davetlisiniz! Pinterest


Güney Fransa sahillerinden taşıdığı esintilerle yaratılan Yargıcı’nın İlkbahar-Yaz 2016 Koleksiyonu ile InStyle Stil Editörü Burcu Çam, 5 Mayıs 2016 Perşembe günü Akmerkez’de, 7 Mayıs 2016 cumartesi günü ise Akasya Yargıcı mağazasında moda severler ile buluşuyor.

InStyle Stil Editörü Burcu Çam’ın Yargıcı müşterileriyle bir araya geleceği etkinlikte, Yargıcı şıklığını ofis stiline taşıyacak kombin ve stil önerilerinde bulunulacak, iş dünyasında ve ofiste şık olmanın ipuçları paylaşılacak.

Sıcak yaz günlerinde ofis şıklığınızı ikiye katlamak ve stilinizle ilgili özel tüyoların yanı  sıra Yargıcı’nın yeni koleksiyonunun da tanıtılacağı etkinliğe özel ikramlarsürprizler ve %15 indirim fırsatını kaçırmayın!

Yargıcı&InStyle Ofis Stili Buluşması:
5 Mayıs 2016 Perşembe, 12.00 – 15.00, Akmerkez Yargıcı
7 Mayıs 2016 Cumartesi, 13.00 – 16.00, Akasya Yargıcı 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X