Yaz 2021: Bir Başka Plaj Modası

Sezonun feminen, zarif, spor, cool, iddialı bikini ve mayolarını keşfedin.

Yaz 2021: Bir Başka Plaj Modası Yaz 2021: Bir Başka Plaj Modası  Pinterest


 

Aqua Athena 'Aisso' İlkbahar-Yaz 2021 Swimwear
Güçlü ve feminen çizgisiyle dikkat çeken marka iddialı tasarım çizgisini fonksiyonellikle birleştirerek sofistike bir plaj koleksiyonu sunuyor. Burçin Ülgener tarafından tasarlanan koleksiyon ilhamını, Ege’nin sade ihtişamı ile buluşturmayı başaran geçmişinden alıyor. Cesur ve dinamik renklerin keskin hatlarla buluştuğu renkli ve eğlenceli aksesuarların öne çıktığı Aqua Athena markasının ‘Assoi’ adını verdiği koleksiyon, denizin güçlü mavi enerjisini¸ güneşin parlaklığını ve tatlı yaz esintisinin ferahlığını yansıtıyor.Mevsimsel renkler, özel baskı kumaşları ile taze tasarımların yer aldığı koleksiyon, yüksek kaliteli üretim sağlamak için kumaş ve iplikler İtalya’dan temin edilirken Avrupa’dan ithal aksesuarlar sunuyor. Desenli yaz elbiseleri ve koleksiyonu tamamlayan pareo’lar ise bütünleyici parçalar olarak yer alıyor.
 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X