Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Yaz Ayyıldız’la Güzel

Plaj modasının öncüsü Ay Yıldız, 2020 İlkbahar-Yaz sezonunda 300 parçalık göz alıcı koleksiyonuyla dikkat çekiyor.

Yaz Ayyıldız’la Güzel Yaz Ayyıldız’la Güzel Pinterest


 

Çok çeşitli mayo, bikini ve plaj kıyafeti tasarımlarından meydana gelen geniş kreasyonun dört temasından her biri, 2020 yazının trendlerini farklı yorumlarla yansıtıyor. Egzotik çiçekler, yaprak desenleri ve deniz tonlarını içinde barındıran TROPİK teması; burgu, örgü detayları, doğal aksesuarlar ve yarı değerli Swarovski taşlarla hareketlendirilmiş.Toprak, tarçın, haki gibi doğal tonların hakimiyetindeki AFRİKA teması; püsküller, hayvan baskıları, el işi detaylar, deniz suyu ve klora dayanıklı ahşap aksesuarlar, halkalar, fildişi ahşap takılar, deri görünümlü kumaşlarla modaseverlere çarpıcı bir tarz vadediyor. Etnik ve bohem desenlerin yer aldığı ETNİK teması, doğaya uyumlu renkleri ve el işçiliğiyle rahat plaj kıyafetlerine hayat verirken, çiçek desenlerinin neşe ve dinamizm kattığı MERCAN teması ise yine sudaki etken maddelere dayanıklı mercan aksesuarları ön plana çıkarıyor.
Kırmızı, sarı, oranj, yanık kızıl, parlak turuncu, safran sarısı, tarçın, mor, mercan, koyu yeşil gibi canlı renklerin çokça kullanıldığı seri; modern kesimler, fileler, el yapımı örgüler, terletmeme ve kolay kuruma özelliğine sahip lüks ve hassas dokularla ayrıcalık kazanıyor. 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X