Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Yazı İstanbul’da Geçirenlere Titanic Hotels İstanbul’dan Serinletici Bir Teklif

Titanic Business Golden Horn ve Titanic Business Kartal’ın yarı olimpik havuzlarıyla siz de yazın tadını şehirde doyasıya çıkarabilirsiniz.

Yazı İstanbul’da Geçirenlere Titanic Hotels İstanbul’dan Serinletici Bir Teklif Yazı İstanbul’da Geçirenlere Titanic Hotels İstanbul’dan Serinletici Bir Teklif Pinterest

 

 

İstanbul’un merkezi lokasyonlarında, evinizdeki konforu size yaşatan Titanic Hotels İstanbul yaz mevsimini şehirde geçirenler için serinletici bir alternatif hazırladı.  Bu yaz, şehrin sıcağında Titanic Business Golden Horn ve Titanic Business Kartal’ın havuzlarında keyifli saatler geçirebilirsiniz.İş temposundan ve sıcak havadan kaçmak için ulaşımı son derece kolay olan Titanic Business Golden Horn’nun ve Anadolu yakasında misafirlerine kusursuz hizmet sunan Titanic Business Kartal’ın yarı olimpik havuzunu hafta içi 07:00 - 20:00, hafta sonu 08:00-20:00 saatlerinde tercih edebilirsiniz. Havuz keyfini hafta içi 120 TL, hafta sonu 150 TL’ye çıkarabilirsiniz. Tüm hafta boyunca 0-5 yaş arası çocuk misafirler ücretsiz ağırlanırken 6-11 yaş arası çocuklar için giriş ücretlerinde %50 indirim uygulanıyor.
Serinletici kokteyller ve lezzetli atıştırmalıklarla dolu zengin havuz menüsünün tadını çıkarırken kendinizi şehrin içinde ancak şehir yorgunluğundan uzakta hissedeceksiniz.

Rezervasyon:
Titanic Business Golden Horn: 0212 467 81 00
Titanic Business Kartal: 0216 453 50 50
 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X