Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Yeni Akıllı Diş Fırçası Oral-B Genius X- ile Diş Fırçalamada Yapay Zeka Devrimi

Oral-B’nin diş fırçalama deneyimini akıllı teknolojilerle bir adım öteye taşıyor.

Yeni Akıllı Diş Fırçası Oral-B Genius X- ile Diş Fırçalamada Yapay Zeka Devrimi Yeni Akıllı Diş Fırçası Oral-B Genius X- ile Diş Fırçalamada Yapay Zeka Devrimi Pinterest


 

Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G markası Oral-B’nin diş fırçalama deneyimini akıllı teknolojilerle bir adım öteye taşımak üzere tasarladığı yapay zeka teknolojisiyle Yeni Oral-B GENIUS X, yepyeni inovasyonu ve şık tasarımı ile fark yaratıyor.
Oral-B’nin diş hekimleriyle tasarladığı bugüne kadarki en gelişmiş fırçası, Yeni Oral-B GENIUS X, kişisel fırçalama stillerini değerlendirmek için binlerce insanın fırçalama davranışı bilgisini birleştiriyor ve kullanıcıların daha iyi fırçalama alışkanlıkları elde etmesi için rehberlik ediyor.
Yeni Oral-B GENIUS X’in yapay zeka teknolojisi, tüketicilerin fırçaladıkları yerleri takip ediyor ve daha iyi ağız sağlığı için ek dikkat gerektiren alanlar konusunda kişiselleştirilmiş geri bildirimler sunuyor.

Oral B Pop Up Store ile yeni Oral-B GENIUS X Deneyimi
Oral B, tüketicilere daha iyi bir yaşam sunabilmek için Genius X ile hayata geçirdiği inovasyonlara ek olarak, Zorlu Center -1 katında bir Pop Up Store ile hizmet vermeye başladı. 11 Şubat tarihine kadar açık kalacak alanda Oral-B’yi bütünüyle deneyimlemek mümkün. Bir diş hekiminin her gün 12:00-20:00 saatleri arasında bulunacağı Oral B Pop Up mağazada tüketiciler diş kontrolü yaptırabilecek aynı zamanda Yeni Oral-B GENIUS X’i ‘Test Drive’ mekanizmasıyla akıllı fırçanın farkını hissedebilecekler.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X