Yeni Dönemde Mutluluğa Atılan Adımlar Titanic Hotels İstanbul Güvencesinde

En özel gününüze en sihirli dokunuş, doğru mekan seçimiyle başlar.

Yeni Dönemde Mutluluğa Atılan Adımlar Titanic Hotels İstanbul Güvencesinde Yeni Dönemde Mutluluğa Atılan Adımlar Titanic Hotels İstanbul Güvencesinde Pinterest


eni dönemde aldığı önlemler ile içiniz rahat bir organizasyon için Titanic Hotels İstanbul her türlü imkanı sunuyor. Özellikle açık havayı tercih edenlere her zevke uygun farklı konseptli alternatifleriyle, havuz başı ve deniz manzaralı mekanlarında hizmet veriyor. Titanic Hotels İstanbul’un deneyimli ekibi tüm süreçlerinizi kolaylaştırırken usta şeflerin en lezzetli tarifleriyle zenginleşen menüleri ise hayalinizdeki düğün, nişan ya da kına gecenizi gerçeğe dönüştürüyor.
Sınırlı sayıda kapasite ile misafir kabul eden, güvenli fiziki mesafeye göre düzenlenmiş masalarında gerekli hijyen malzemelerini bulunduran Titanic Hotels, hijyen konusunda her türlü detayı en ince ayrıntısıyla yerine getiriyor. Size organizasyonunuzun keyfini çıkarmak kalıyor. 
 


Kişiye özel evlilik hazırlığı danışmanları, profesyonel hizmet kalitesi ve kusursuz servis anlayışı ile Titanic Hotels’in deneyimli ekibi, hayatınızın en önemli günlerinden düğün, nişan veya kına gecesi organizasyonunuzun her anında sizin yanınızda olarak tüm süreçlerinizi kolaylaştırıyor ve unutulmaz organizasyonlara imza atıyor. İstanbul’un merkezi ve farklı noktalarında bulunan, tam donanımlı, açık ve kapalı mekan seçenekleri ise hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmeniz için keyifli alternatifler sunuyor.
Havuz başında, yıldızların altında, rüya gibi bir düğün hayal ediyorsanız Titanic Business Kartal’ın profesyonel ekibi ve özel evlilik hazırlığı danışmanınız en ince detayına kadar hayalinizdeki düğünü gerçekleştiriyor. Görkemli bir dekorasyon, leziz menüler ve etkileyici bir atmosferde bu özel gününüz unutulmaz bir anıya dönüşüyor.
Titanic Hotels İstanbul’da, düğününüz için özel olarak dekore edilmiş şık balo salonlarında da usta şeflerin en lezzetli tarifleriyle zenginleşen menüler eşliğinde, davetlilerinize mükemmel bir deneyim yaşatabilirsiniz. Farklı büyüklüklerdeki balo salonlarında ferah bir ortamda unutulmaz davetler gerçekleştirebilirsiniz.
Düğününüzü butik bir organizasyonla samimi bir ortamda gerçekleştirmek isterseniz enfes deniz manzaralı Titanic Business Kartal ve Titanic Port Bakırköy’ün teras katlarında ya da keyifli bir kır düğünü için Titanic Business Kartal’ın yemyeşil bahçesinde unutulmaz bir davet verebilirsiniz.

 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X