Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Yeni Nars Tinted Glow Booster ile Işıltı Faktörünü Yakalayın

Cildinizde kusursuz ışıltıya sahip olmak artık hayal değil.

Yeni Nars Tinted Glow Booster ile Işıltı Faktörünü Yakalayın Yeni Nars Tinted Glow Booster ile Işıltı Faktörünü Yakalayın Pinterest


 

Ciltte filtre etkisi yaratan yeni Nars Tinted Glow Booster, yüzün yüksek noktalarına veya tüm yüze uygulandığı anda cilde doğal bir aydınlık katıyor. Tek başına veya fondötenle karıştırılarak kullanılabilen Nars Tinted Glow Booster, cildin doğal ışıltısını arttırıyor.
Sınırlı sayıda üretilen ve cildi aydınlatmak için inciler içeren formülüyle Nars Tinted Glow Booster, ciltteki filtre etkisiyle dikkatleri üzerine çekiyor. İçeriğinde Jojoba Hydraglow Complex’i bulunan Nars Tinted Glow Booster; cildi anından nemlendirerek nemi cilde hapsediyor. Dört ayrı tona sahip olan ve 16 saate kadar kalıcılık sunan Nars Tinted Glow Booster, cildinizi inci ışıltılarıyla taçlandırıyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X