Yeni Yıl Alarmı: Yüksek Doz Stil

Rutin hediyelerden sıyrılmak isteyenler için Yılbaşı Özel seçenekler adidas Online Shop’ta.

Yeni Yıl Alarmı: Yüksek Doz Stil Yeni Yıl Alarmı: Yüksek Doz Stil  Pinterest


 

Yeni yılın en iddialı rengi kırmızı kendini en iyi yılbaşında belli eder. Bu sezon da fokus noktası olan adidas, yılbaşının ruhunu en iyi yansıtan kırmızı, yeşil ve beyaz renklerin oluşturduğu hediye seçenekleri ile seni bekliyor. Yılbaşında, stiline ‘özgün’ bir ruh katmak isteyenlere sesleniyor!
İddialı bir tasarıma sahip olan adidas X her studio London Sweatshirler ile kendinden emin, göz alıcı ve güçlü bir etki yaratabilirsin. Adicolor’un Half- Zip Kapüşonlu üstleri ile de günlük stiline çarpıcı bir yorum katabilirsin. Yılbaşı aktiviten için başka bir kıyafet bulmaya çalışma! 3 bant stilinde, günlük kullanıma uygun fermuarlı üst ile çabasız ve cesur bir tavır sergileyebilirsin.

Tamamlayıcılar: İkonik Superstar
Sevdiklerinize verilecek en ikonik ve zamansız hediye kesinlikle bir Superstar!
Zamanı olmayan bu ikonik ayakkabı, ilk günden beri çığır açan kişiler tarafından giyildi. Hem kendileri için hem başkaları için alternatif yollar oluşturdular. Buna sen ve sevdiklerin de dahil!
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X