Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Yeni Yılda Göz Nuru Koleksiyonuyla Yepyeni Bir Uyanış

Bee Goddess tılsımları kişinin kendi potansiyelini ortaya çıkarması ve hayal ettiklerinin özüne ulaşması için gereken enerjiyi veriyor.

Yeni Yılda Göz Nuru Koleksiyonuyla Yepyeni Bir Uyanış Yeni Yılda Göz Nuru Koleksiyonuyla Yepyeni Bir Uyanış  Pinterest


 

Eye Light yani Göz Nuru ışığı, aydınlanmayı, manevi bilgi ve farkındalığı sembolize eder. Uyanış̧, berrak zihin, keskin sezgisel güç̧, korunma, şans enerjileridir.
 

Göz Nuru Sizi Mucizeler Enerjisine Taşıyacak
Bee Goddess yepyeni bir enerji, maneviyat ve uyanışla; “Göz Nuru” koleksiyonuyla ruhunuzun ışığını yansıtacak. İçsel yolculuğunuza kapı aralayacak olan Bee Goddess “Göz Nuru” koleksiyonu, içinizi görmenize, kendinize dair bir keşfe çıkmanıza yardımcı olacak.

Göz sembolizmi ve ışıktan ilham alınarak hazırlanan Göz Nuru (Eye Light) koleksiyonu manevi bilgi yolu ile kalbe doğan ilahi ışığı, kalp gözünün açılmasını ve yeniden doğuşu anlatıyor. Göz; içimizdeki her şeyi bilen ve her şeyi gören ilahi güç, sezgisel görü gücü olarak sadece ışığı almakla kalmıyor aynı zamanda bu ışığı dışarıya aktarıyor.
Madonna ve Cate Blanchett başta olmak üzere birçok ünlünün tercihleri arasında olan “Göz Nuru” koleksiyonu birbirinden değerli taşların buluştuğu 37 parçadan oluşuyor. Sizi kendi gerçeğiniz ve özünüzle buluşturacak bu değerli koleksiyonu keşfedin.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X