Yeni Yılı Valeron Dokunuşu ile Karşılayın

Elegan duruşuna yeni yorumlar getiren Valeron, koleksiyonlarının rengi ve dokusuyla eşsiz stil yaratırken, tasarımlarıyla göz doldurmaya devam ediyor.

Yeni Yılı Valeron Dokunuşu ile Karşılayın Yeni Yılı Valeron Dokunuşu ile Karşılayın Pinterest


 

Her sezon elegan duruşuna yepyeni yorumlar getiren Valeron, koleksiyonlarının rengi ve dokusuyla eşsiz bir stil yaratırken, senenin en heyecan verici zamanlarına eşlik eden tasarımlarıyla da göz doldurmaya devam ediyor.

Sezonda öne çıkan Bellagio Nevresim takımı özel rengi, dokusu ve desenleriyle yeni yılı karşılamaya hazırlandığımız bu dönemde, evlerde lüks bir görünüm sunuyor. Doğanın rengini kucaklayan ve yepyeni bir stille oluşturulan Bellagio nevresim takımı, tasarımında önemli dokunuşların izlerini taşıyor. Üstün kalitedeki yumuşacık dokusuyla uyku konforunu en üst düzeye çıkaran Valeron, lüksü ve doğallığı bir arada sunuyor.

Valeron tasarımlarını daha yakından görmek ve yaşam alanlarını zarafet ile süslemek isteyenler, Zorlu Center mağazasını ziyaret edebilir.

 

www.valeron.com.tr
instagram.com/valeronhomeluxury
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X