YSL’nin Yeni Vinyl Couture Maskaraları

YSL’nin Yeni Vinyl Couture Maskaraları YSL’nin Yeni Vinyl Couture Maskaraları Pinterest


 

İkonik tarzını güzellik koleksiyonlarına da yansıtan YSL bu kez oldukça cesur maskara renkleriyle karşımızda. Yeşil, mor, altın sarısı, pembe ve mavi renklerden oluşan Mascara Vinyl Couture koleksiyonunun yüzü ise Cara Delevingne.

 


Vinil dokusu taşıyan Mascara Vinyl Couture’lar 9 farklı renk seçeneğine sahip. Markanın daha genç kesimdeki kitlesine hitap eden maskaraların içeriğinde ise kirpikleri besleyen argan ve tatlı badem yağı yer alıyor. Maskaraların kokusu ise alışılagelmişin dışında oldukça ‘tatlı’.

Önümüzdeki günlerde Türkiye’deki mağazalarda da yer alması beklenen maskaraların fiyatları henüz belli değil. Cara Delevingne’ın her zamanki gibi harika göründüğü reklam kampanyasındaki maskaraları isterseniz tek renk isterseniz de farklı bir etki yaratmak için alt ve üst kirpiklerde farklı olarak kullanabilirsiniz.

 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X