Yüksek Moda ve Spor Giyim Dünyasının İki Büyük Markası Bir Araya Geldi

Reebok, Maison Margiela ile 2010 yılından beri devam eden iş birliğinin son ürünü olan Classic Leather Tabi’yi tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Yüksek Moda ve Spor Giyim Dünyasının İki Büyük Markası Bir Araya Geldi Yüksek Moda ve Spor Giyim Dünyasının İki Büyük Markası Bir Araya Geldi Pinterest


 

Sıra dışı görüntüsüyle moda ve spor giyim dünyasına damgasını vuracak koleksiyon, geçmişin ilhamını bugüne taşıyor.
Reebok’ın hafızalara kazınan koşu ayakkabısı Classic Leather, geçmişten bugüne markanın imza ürünleri arasındaki yerini koruyor. Zamansız bir tasarıma sahip olan Classic Leather ünlü moda devi Maison Margiela ile hayata geçirilen yeni iş birliğiyle bambaşka bir görünüm kazanıyor.

İlk olarak 1983’te piyasaya sunulan ve bugüne kadar tüketicinin beğenisini kazanan Classic Leather, Maison Margiela’nın 1988’de yarattığı ikonik Tabi tasarımıyla bir araya geliyor. Maison Margiela’nın imzası haline gelen Tabi tasarımı, Classic Leather’ın şık ve rahat görüntüsüyle sentezleniyor. 

Modern görünüm ve klasik duruş bir arada
Reebok’ın en sevilen ürünlerinden Classic Leather, Margiela Tabi’nin bölünmüş burun görüntüsüyle uyum sağlamak için yeniden tasarlandı. Bir Maison Margiela klasiği olan “Bianchetto” tekniği, bu yeni koleksiyonda da zamansız bir görünüm kazandırmak için kullanıldı. Siyah deri taban üzerine elle boyanarak yapılan beyaz kaplama, ayakkabının zamanla aşınarak kişiselleşmesini ve benzersiz bir görünüm kazanmasını sağlıyor. 
Yeniliğin nostaljiyle birleşiminden ilham alınarak yaratılan koleksiyon, Tabi’nin kendine has çoraplarıyla
birlikte sunuluyor. 

Reebok ve Maison Margiela’nın mirası haline gelen ikonik tasarımların buluştuğu Reebok x Maison Margiela Classic Leather Tabi koleksiyonu, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle 26 Şubat’ta www.Reebok.com.tr 'de satışa sunulacak. 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X