Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Yüzünüzü Zararlı Güneş Işınlarından Hipp Babysanft Güneş Kremi ile Koruyun

HİPP Babysanft yüz için güneş kremi, içeriğindeki özel filtreler sayesinde cildinizi korurken, organik badem yağı sayesinde cildinizi nemlendiriyor.

Yüzünüzü Zararlı Güneş Işınlarından Hipp Babysanft Güneş Kremi ile Koruyun Yüzünüzü Zararlı Güneş Işınlarından Hipp Babysanft Güneş Kremi ile Koruyun Pinterest

 

 

Yok konsepti ile hazırlanan HiPP Babysanft yüz için güneş kreminde reaksiyon oluşturacak veya cilde zarar verebilecek hiçbir madde bulunmaz. İçeriğindeki malzemeler mümkün olduğunca az, gerektiği kadar çok felsefesine göre formülize edilmiştir.
Oktokrilen, nanopartikül, paraben, PEG (Poli Etilen glikol)mineral yağ, esansiyel yağ, parfüm içermez.
HiPP Babysanft yüz için güneş kremi, cilde kolayca yedirilir, beyaz tabaka bırakmaz, cilt tarafından kolaylıkla tolere edilir. Suya dayanıklıdır.
HiPP Babysanft yüz için güneş kremi organik badem özü içerir. Organik badem özü, kontrollü organik olarak elde edilen olgun bademlerden sağlanır ve içeriğinden dolayı en yüksek kaliteye sahip cilt bakım ürünlerindendir. Cildin yenilenmesinde ve korunmasında özellikle yararlı olan doymamış yağ asitleri açısından oldukça zengindir. 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X