Zac Posen MAC İçin Makyaj Koleksiyonu Hazırladı

Zac Posen MAC İçin Makyaj Koleksiyonu Hazırladı Zac Posen MAC İçin Makyaj Koleksiyonu Hazırladı Pinterest


 

Moda tasarımcısı Zac Posen, kozmetik markası MAC ile işbirliği yaptı. Katie Holmes'dan Juliette Lewis'e, Naomi Wattsand'dan Glenn Close'a kadar kırmızı halıda birçok ünlüyü giydiren moda tasarımcısı Mac için makyaj koleksiyonu hazırladı. 

"15 yıldır güzellğik hakkında MAC'den çok şey öğrendim. Moda ve güzellik el eledir. Tasarımlarımı ve markamı oluşturmak için her zaman makyaj koleksiyonu yapmak istedim. İmzamın olduğu ilk koleksiyonu yaratmak için MAC ile anlaştık. Lüks ve gizemli bir tasarım yapmak istiyorum" diyen tasarımcı Zac Posen makyaj koleksiyonunun da tasarladığı kıyafetler gibi zengin ve gösterişli olmasını istiyor.

Siyah ve gold renkteki zarif şık tasarımı ile gösterişli tonlar içeren makyaj koleksiyonu sofistike ve kadınsı gözüküyor. Modadaki estetiğini güzellik dünyasına da taşıyacak Zac Posen'ın makyaj koleksiyonun satışı ise Şubat ayında başlanacak. 

 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X