Zarafet ve Konfor Bir Arada

CASA, konforun en zarif halini evinize taşıyor.

Zarafet ve Konfor Bir Arada Zarafet ve Konfor Bir Arada Pinterest


 

Klasik ve modern tarzları ile özenle  seçilmiş birbirinden farklı renk ve çeşit  kumaş  ile deri seçeneklerinin de yer aldığı koleksiyonların da, son derece rahat bir  forma sahip kanapeleri  ile CASA, konforun en zarif halini evlerinize  taşıyor.
Yarım asırlık  deneyimi ile her dönem çağdaş estetik anlayışı  yansıtan tasarımlarıyla öne çıkan Casa Mobilya,  en özgün kumaşların ve  yenilikçi, doğal malzemelerin  titizlikle kullanıldığı  koleksiyonlarındaki   kanapeleri ile kendi tarzını yaratmak isteyenlere fırsatlar sunuyor.
 

Zarif dokunuşların ve ince çizgilerin yer aldığı Kanape koleksiyonları ile CASA, konfor hissini açığa çıkaran, benzersiz yaşam alanları yaratmak isteyenlere  sonsuz seçenekler sunuyor.Casa nın 2020/21 koleksiyon tasarımlarını daha yakından görmek için sizleri en yakın Casa mağazalarına bekleniyorsunuz.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X