Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Zayıflamanın Yeni Adresi Imperial Turkey Şimdi Antalya'da

Özlem Posbaşoğlu tarafından İstanbul Nişantaşı’nda kurulan ardından gördüğü yoğun ilgi üzerine İzmir ve Ankara'dan sonra şimdi de Antalya'da.

Zayıflamanın Yeni Adresi Imperial Turkey Şimdi Antalya'da Zayıflamanın Yeni Adresi Imperial Turkey Şimdi Antalya'da  Pinterest


 

Özlem Posbaşoğlu’nun Nişantaşı’nda kurduğu, benzersiz yaklaşımları ve uygulamalarıyla zayıflamanın popüler merkezi olan Imperial Turkey, İstanbul, İzmir ve Ankara’dan sonra şimdi de Antalya’da olduğunun müjdesini veriyor.
%100 doğal içeriklerden oluşan özel formüllü, patenti tamamen Özlem Posbaşoğlu ve Imperial Turkey’e ait olan, vücuda bandajlar sarılarak uygulanan Cryo Premier, soğuk etkisiyle vücuttaki tüm ödemleri yok ederken, kalori yakılmasına da yardımcı oluyor.
-40 derece soğukla tek bir bölgeye uygulanan Cryo21’in yanı sıra aynı anda 2 - 3 bölgeye yapılan Turbo işlemleri Imperial Turkey’in kalıcı zayıflama etkisi sağlayan en popüler işlemleri olarak ilgi görüyor.
Imperial Turkey, Antalya’da açtığı yeni merkezinde, güler yüzlü ve konusunda uzman ekibiyle sağlıklı ve kalıcı bir şekilde zayıflamak isteyenleri ağırlıyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X