Zayn Malik Versace İçin Tasarlayacak

Zayn Malik Versace İçin Tasarlayacak Zayn Malik Versace İçin Tasarlayacak Pinterest


Londra Moda Haftası'nda gerçekleşen Bahar 2017 Versus Versace defilesini sevgilisi Gigi Hadid ile ön sıralarda izleyen Zayn Malik, moda dünyasına ilk girişini yapıyor. İtalyan moda evi Versus Versace ile iş birliği yapan şarkıcı, marka için koleksiyon hazırlayacak. Ayrıca Malik, 2017 yılının Mayıs ayında çıkacak olan yeni erkek ve kadın koleksiyonunun kampanya filminde de oynayacak. 

23 yaşındaki şarkıcı bu yeni projesi için ise şunları söyledi: "Versus'un her zaman çok cool bir marka olduğunu düşündüm. Benim ve jenerasyonum için çok iyi bir marka. Her zaman kıyafet tasarlamak istemişimdir ve tasarlamak için çok istediğim bir marka Versus'tan başka yoktu. Sevdiğim ve beğendiğim Donatelle ile iş birliği yapmak benim için bir avantaj. Biliyorum ki mükemmel şeyler tasarlayacağız."
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X