Zendaya 2022 Met Gala'da Olmayacak

Zendaya 2022 Met Gala'da Olmayacak Zendaya 2022 Met Gala'da Olmayacak Pinterest


Oyunculuk kariyerinde hızla basamakları tırmanan Zendaya, katıldığı her törenlerde stil dozu yüksek görünümleriyle övgü alarak kırmızı halı etkinliklerinin merakla beklenen stil ikonlarından biri olmayı başardı. 

Başarılı oyuncu, katıldığı Academy Museum of Motion Pictures'da gerçekleşen Euphoria For Your Thinking Emmys etkinliğinde zamanlama sorunları nedeniyle yılın en büyük moda etkinliği olan Met Gala'ya katılmayacağını açıkladı. 

"Buradaki hayranlarımı hayal kırıklığına uğrattığım için üzgünüm ama çalışacağım. Bu kız çalışıp biraz film çekmeli." sözleriyle yılın en büyük moda etkinliğine katılamayacağını açıklayan Zendaya'nın üç tenisçi arasındaki aşk üçgenini konu alan, yönetmen Luca Guadagnino'nun yeni filmindeki rolüne hazırlanacağını ima etti. 


 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X