Zendaya, “Euphoria” 2. Sezon Prömiyerinde Vintage Valentino Bir Elbise Giydi

Zendaya, “Euphoria” 2. Sezon Prömiyerinde Vintage Valentino Bir Elbise Giydi Zendaya, “Euphoria” 2. Sezon Prömiyerinde Vintage Valentino Bir Elbise Giydi  Pinterest


 

2021'e kırmızı halı görünümleri başta olmak üzere kişisel stiliyle damgasını vuran Zendaya, 2022'ye hızlı başladı! 9 Ocak'ta vizyona giren Euphoria'nın Los Angeles'da gerçekleşen 2. sezon promiyerinde giydiği siyah beyaz, straplez vintage elbisesiyle modaseverlerdan tam not alan Zendaya, görünümünü topuz yaptığı kızıl saçları ve pırlanta Bulgari küpeleri ile tamamladı. 


Valentino arşivlerinden İlkbahar/Yaz 1992 sezonuna ait bu zarif elbiseyi ilk kez podyumda taşıyan isim, ikonik supermodel Linda Evangelista olmuştu. Bu görünümün mimarı ise Zendaya'nın birlikte çalıştığı stil danışmanı Law Roach'dan başkası değil!
İkili, 2021'de gerçekleşen “Black Women in Hollywood" ödül töreni kırmızı halısında da vintage YSL bir elbise ile 80'ler ilhamlı bir görünüme imza atmıştı. 
 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X