Zeynep Doruk Her Cuma Elio Sedef’de!

Pop müziğin yeni ismi olmaya aday Zeynep Doruk, yaz sonuna kadar her Cuma, İstanbul’un en özel mekanı Elio Sedef'de!

Zeynep Doruk Her Cuma Elio Sedef’de! Zeynep Doruk Her Cuma Elio Sedef’de!  Pinterest


Beş yıldır sahne aldığı mekanda, kusursuz yorumu ve sahne performansıyla kendi hayran kitlesini oluşturan Zeynep Doruk, 90’lar Türkçe pop, İngilizce, İspanyolca, Fransızca ve İtalyanca şarkılardan oluşan repertuarıyla, beşinci yazında Sedef Adası’nda bulunan Elio Sedef sahnesinde olacak.Atilla Özdemiroğlu, Garo Mafyan ve İstanbul Gelişim Orkestrası’nda yetişen, ardından Ajda Pekkan, Yalın ve Sertab Erener’in vokalistliğini yapan Zeynep Doruk, 19 yaşından beri profesyonel olarak şarkı söylüyor. İtalyan Lises,’nde okurken çift diploma almaya hak kazanan ve Roma'da bulunan La Sapianza Üniversitesi’nde Müzik, Gösteri Sanatları ve Edebiyat eğitimi aldı. Türkiye'ye döndüğünde, müzik tutkusunu artık profesyonelliğe dönüştürmek için çabalamaya başladı ve Amerika’da kaydettiği demolarla İstanbul Gelişim Orkestrası'nın kapısını çaldı. Böylece 4 yıl sürecek solistlik macerası başladı. Bu yıllarda, tam bursla girdiği İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi Bölümü’nden ikincilikle mezun oldu. “Hayat Bilgisi”, “Sessiz Gemiler”, “Seksenler” gibi dizilerde rol aldı, birçok reklam filminin jingle’larını seslendirdi. Zeynep Doruk’un ilk albümü yakında MEYPOM etiketi ile piyasaya çıkacak.Zeynep Doruk’un sahnesine, başarılı müzisyenler Eser Ünsalan, Ersin Gülseli, Evrim Aslan ve Onur Avdan eşlik ediyor. Mekana, belirli lokasyonlardan özel tekne ile ulaşmak mümkün.
Rezervasyon: 0 216 382 48
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X