InStyle Ocak 2018 Büşra Develi

Selena Gomez ve The Weeknd'den Coachella Selfie'si

 Selena Gomez ve The Weeknd'den Coachella Selfie'si  Selena Gomez ve The Weeknd'den Coachella Selfie'si Pinterest

 

 

Birçok festival stili ve sahne performansı görmemizi sağlayan Coachella Festivali, her sene olduğu gibi bu yıl da ünlü isimlerin Instagram'da paylaştığı festival fotoğraflarını görme şansı verdi. Selena Gomez'in paylaştığı selfie ise bunlardan biri olarak Coachella Festivali'nin şimdiden en çok beğeni alan fotoğrafları arasında yer aldı.

Ocak ayında öpüşürken çekilen fotoğraflarının basına yansıması ile birliktelikleri ortaya çıkan Selena Gomez ve The Weeknd çifti, ilk kez Instagram'da fotoğraf paylaşarak ilişkilerini gözler önüne serdi. Coachella Festivali'nde sevgilisi The Weeknd'in kendisine sarılırken çekildiği fotoğrafını Instagram hesabında paylaşan Selena Gomez, bu fotoğrafı ile anında beğeni topladı. Fotoğrafı paylaştıktan sonra 6,4 milyon beğeni alan Selena Gomez, böylece sevgilisi The Weeknd ile çekildiği fotoğrafını kendi sosyal medya hesabında ilk kez yayımlamış oldu.

Benzer Haberler
Abonelik
InStyle Ocak 2018 Büşra Develi

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ocak 2018 Büşra Develi

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Time Inc. Style Network Copyright © Time Inc. InStyle is a registered trademark of Time Inc. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X